Kolm psi (ettevalmistus, püsivus, Paydirt)

{h1}

Ettevalmistus on müügiprotsessis oluline.

Enne telefoni vastuvõtmist peate olema vaimselt valmis. Tundke oma pigi, tundke oma toodet ja teadke võimaluse korral oma väljavaate konkurentsi ja ettevõtte viimaseid arenguid. Nagu iga suur sportlane, peate mängu mängima oma meelt enne, kui ta reaalseks mängib. Enne valimist tuleb sõna „Jah” visualiseerida.

"Jah, ma ostan sinult," ütleb väljavaade. "Jah, ma tahan, mida sa tahad müüa."

Sa pead olema valmis tegelema. Samal ajal peate olema valmis „ei” ja vastuväited, mida ta visandab.

"Ei, ma ei taha, mis sul on," vastab väljavaade. "Ei, ma ei vaja seda, mis sul on."

Filmis “Rocky” on suurepärane stseen, kus ta lihvimasinas suurte veiseliha plaatide peksmist. Kohalik ajakirjandus teeb lugu ja lihtsalt nii juhtub, et meister Apollo Creedi treener jälgib. Kui treener kaldub ettepoole ja jälgib tähelepanelikult, kuuleb Rocky peenestamist liha, Apollo on kuulnud ärikeskkonnast.

"Boss, sa näed paremini, kes te siin võitlete," ütleb treener. "Ta tähendab äri."

"Jah, ma mõtlen ka äri," vastab Apollo, ignoreerides asja. "Shirley, kas on veel kohvi?"

Kohv?

Kas olete vaimselt valmis praeguse valiku jaoks või on teie mõistus mujal? Kas olete visualiseerinud, kuidas kõne hakkab mängima? Ettevalmistus, kui olete protsessi tundnud ja oma kõne lahutamatuks osaks, ei pea palju aega võtma. Kui teie märkmed on tahked, siis anna endale natuke äratuse kõne ja pidage silmas neid vastandlikke mõtteid, “Jah” ja “Ei”.

Teadmine, millal vaheaega võtta, on samuti osa ettevalmistusprotsessist. Püüa mitte saada "fikseeritud" nendele rasketele väljavaadetele. Mõnikord on väga raske - eriti kui olete obsessiiv poolel - tõmmata ennast nendest kõnedest eemale. Sa oled väsinud sellest, et Bill ei ole kunagi kontoris või Shirley juures, kes ei taha sind sisse viia. Ära ela. Müü - kellelegi teisele.

Külmkutsumine ei ole kerge, kuid see on väga kerge ja heidutada. Niisiis, kui asjad on karmid, siis vaheaega. Jalutage, värsket õhku. Kui see ei ole võimalik, siis plaanige regulaarset vaheaega. See võib olla kahjulik, sest müügi puhul on võimalik saada rullile. Kui kõned on hästi läinud, siis on teil oma mõttes „jah“ ja „ei” ning jõuad väljavaadetesse, kes oma hoolsusega muljet avaldasid - miks peatuda oma plaanitud 10:15 vaheaja tõttu? See pole mõtet.

Proovige oma vaheaegu võtta, kui viibite halva kõnede vahel. See on aeg meelt vabastada ja värsket õhku saada. Mine vannituppa ja pritsige veidi nägu külma vett. Tõsiselt. Just see, mida Jackie Gleasoni tegelane Minnesota Fats tegi "The Hustleris", kui ta kaotas Paul Newmani Fast Eddie filmi alguses. Kuigi Eddie nõudis mängu pärast mängimist kogu öö maratoni basseini istungil, tempis Fats ennast ja võttis vajalikke pausid. Ta ei saanud kunagi äkitselt ja sel õhtul või varahommikul võitis Fast Eddie.